» » » Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»
  • Дата: 1-05-2017, 19:21
1-05-2017, 19:21

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

27 квітня відбувся міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії», у якому взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради та отримали перемогу у різних номінаціях серед бгатьох інших  колективів та солістів – інструменталістів.

У номінації інструментальні ансамблі - ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» посів І місце, у номінації солісти- інструменталісти  Безкревний Владислав посів ІІІ місце, у номінації клавішні інструменти - Нагорна Любов стала володаркою Гран-Прі, у номінації струнні інструменти  Карбовніченко Даніїл -посів ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!