• Дата: 26-05-2017, 00:41
26-05-2017, 00:41

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Зі святом "Останнього дзвоника"

Було так до нас і надалі так буде,

Час швидко летить уперед, в майбуття,

О, ні! Недаремно порівнюють люди

Із морем бурхливим учнівське життя.

Сплелися, мов квіти, тут діти й дорослі,

Минуле в майбутнє крізь роки пливе.

Вітаємо Вас, учні нашої школи!

І тих, хто із Вами поруч іде.

26 травня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Цей день поєднав у собі радість і смуток, адже для одних учнів — попереду веселі літні канікули, а для інших — прощання зі шкільною домівкою та початком дорослого життя.

На святі були присутні гості, учителі, учні та батьки. Із вітальними словами до учнів  звернулася  директор школи Мітковська Ірина Анатоліївнва , яка привітала школярів із закінченням навчального року й нагородила дипломами та  грамотами нашу талановиту молодь, яка протягом року брала активну участь у міських, обласних , регіональних конкурсах, змаганнях та виборола призові місця. Також зі словами вдячності до учнів звернулася волонтерка волонтерського загону « Маскувальна сотня» Космакова Людмила Антонівна, яка наголосила на тому, який вагомий вклад вносять учні нашої школи для воїнів АТО, співпрацюючи з волонтерами.

У цей день шкільний дзвоник пролунав востаннє для учнів 11 класу.

Дорогі одинадцятикласники! Бажаємо, щоб вас завжди супроводжувала міцна шкільна дружба, щоб допомагали добрі і мудрі поради шкільних наставників, хай здійсняться мрії і прагнення. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність, люди — ви  наше майбутнє. Хай вам завжди щастить!

Усім випускникам бажаємо успішної здачі іспитів, а школярам — яскравих і насичених літніх канікул!