• Дата: 2-06-2017, 16:32
2-06-2017, 16:32

Категорiя: Літнє оздоровлення 2017р., Учнівське самоврядування

Чорноморський Філін- 2017

З 30 травня по 1 червня на базі дитячого санаторію «Чайка» у смт. Лазурне проходив щорічний Відкритий фестиваль літніх інтелектуальних ігор «Чорноморський ФІЛІН-2017», учасниками яких були учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Гармаш Христина, Дермельов Сергій, Кириллова Аліна, Клещук Дар’я, Нефедов Микола, Паржецький Даніїлпід керівництвом вчителя Манька Івана Олександровича. На Фестивалі діти грали у інтелектуальні ігри «Брейн-ринг», «Ерудит-Квартет», «Своя гра»; проходив майстер-клас з технічної творчості, спортивні естафети, пляжні ігри, відпочинок біля моря, фігури з піску, творчий вечір «Ми шукаємо таланти», дискотека. Командаучнів нашої школи « NON STOP» посіла ІІ місце у Відкритому фестивалі літніх інтелектуальних ігор «Чорноморський ФІЛІН-2017» у інтелектуальні ігрі« Що? Де?  Коли?»та Нефедов Микола посів ІІ місце у грі «Своя гра». Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо подальших успіхів!