» » » Вітаємо переможницю Всеукраїнського фестивалю!
  • Дата: 6-06-2017, 22:43
6-06-2017, 22:43

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фестивалю!

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Учнівське самоврядування

Вітаємо переможницю

Всеукраїнського фестивалю!

З  3 по 5 червня ум. Чернівці проходивВсеукраїнський юнацький фестиваль « В об’єктиві натураліста », в якому взяла участь та посіла    ІІІ місцеучениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, переможниця обласного конкурсу « В об’єктиві натураліста» у двох номінаціях « Краще фото»( І місце) та « Кращий слайд- фільм»( І місце), вихованка клубу « ЮНОП», член Міського учнівського парламенту Величко Наталія. Вона представила свою роботу в номінації  « Кращий слайд - фільм», за який отримала Диплом ІІІ ступеня таСертифікат на право проведення Всеукраїнського юнацького фестивалю  « В об’єктиві натураліст а- 2018» в Херсонській області. Переможців нагороджували на урочистому заході, присвяченому Дню міста Вижниця.

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фестивалю!