• Дата: 15-06-2017, 22:35
15-06-2017, 22:35

Категорiя: Соціально-психологічна служба

Всеукраїнська конференція

З 12-по14 червня  у м. Очаків при підтримці Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи була проведена Всеукраїнська конференція «Результати впровадження інформаційно- освітньої протиалкогольної програми « Сімейна розмова» в контексті формування здоров’я зберігаючих компетенцій учнів 7-8 класів». На конференцію була запрошена практичний психолог Херсонської спеціалізованої  школи І- ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Кравчук Олена В’ячеславівна, яка  представляла результати річної роботи  та особливості впровадження програми «Сімейної розмови» у  навчальному закладі.  Вона була нагороджена подякою за активну участь та інноваційний підхід у впровадженні інформаційно – освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова».