• Дата: 10-10-2017, 22:34
10-10-2017, 22:34

Тиждень п’ятикласників (День 2)

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень п’ятикласників

10 жовтня у Херсонський спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках «Тижня п’ятикласників» проходив  День творчості. У цей день учні п’ятих класів показали неабияку творчість. Тут лунали і пісні, і вірші, і танці. Кожен клас проявив свої таланти у різних видах мистецтва. По закінченню заходу було визначено місця у кожній номінації.

Так у номінації « Поетичний рушник» І місце отримав 5-Б кл.,ІІ місце- 5-А кл., ІІІ місце 5-В кл. У номінації» Співучі нотки» І місце 5-А кл., ІІ місце-5-Б кл, ІІІ місце- 5-В кл У номінації « Танцююча перлина» І місце-5-Б кл., ІІ місце-5-В кл, ІІІ місце- 5-А кл.

У цей день п’ятикласники кожного класу малювали  сумісний малюнок« Золота осінь ». Цей шедевр ви можете оцінити самі.

Наші діти, дійсно, талановиті!

Тиждень п’ятикласників (День 2)

Тиждень п’ятикласників (День 2)Тиждень п’ятикласників (День 2)Тиждень п’ятикласників (День 2)Тиждень п’ятикласників (День 2)Тиждень п’ятикласників (День 2)Тиждень п’ятикласників (День 2)