• Дата: 14-10-2017, 21:21
14-10-2017, 21:21

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

З Днем захисника України!

З нагоди Дня захисника України 13 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулися патріотичні заходи. Цей день розпочався у школі святковою лінійкою « З Україною у серці», на яку було запрошено почесних гостей: голову волонтерського загону « Маскувальна сотня» волонтерської організації «Херсонська Чайка» настоятеля Храму Трьох Святителей української автокефальної православної церкви отця Юрія, члена волонтерського загону « Маскувальна сотня» Космакову Людмилу та учасника АТО Бугаївського Ігоря Яковича . Діти поринули у атмосферу урочистості, патріотичності, святковості та із хвилюванням у серці згадували тих, хто загинув, захищаючи кордони України в наш час . Вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули у кривавих протистояннях під час Революції Гідності та під час проведення антитерористичної операції на сході України. Учні подивилися документальний фільм «Козацька держава- наша гордість і слава», зроблений волонтерами на передовій  у зоні АТО, у якому було показано момент передачі нашої гуманітарної допомоги воїнам АТО та маскувальної сітки, сплетеною руками нашій учнів. Також у цей день у школі пройшли єдині години спілкування « Ми роду козацького діти, землі української цвіт!» та козацькі забави « Козацькому роду не буде переводу!» серед старшокласників. Завершився день  привітальним подарунком для воїнів АТО від  учнів, які долучився до благодійної акції « Допоможімо воїнам АТО!» Під час акції було зібрано багато теплих речей, продуктів харчування, гігієнічні засоби ,діти написали привітання зі святом  та побажання миру для наших воїнів, намалювали малюнки. Протягом місяця до Дня захисника України учні школи сплели дві маскувальні сітки та зібрали багато пластикових кришечок для  маскувальної сітки. Все це було передано волонтерського загону « Маскувальна сотня» для 57 бригади. Висловлюємо величезну вдячність дітям, батькам, вчителям школи за добрі серця та бажання  допомогти. Також хочемо висловити щирі слова вдячності усім, хто долучився до благодійної акції на допомогу Клименку Максиму Леонідовичу, пожежнику рятівнику СДПУ 14, який постраждав при виконанні службових обов’язків.

Зі святом вас, справжні герої України!