• Дата: 12-10-2017, 22:05
12-10-2017, 22:05

Тиждень п’ятикласника (День 4)

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень п’ятикласників

12 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  «Тижня п’ятикласників» проходив  День спорту та змагань. У цей день діти брали участь у різноманітних змаганнях, де показали свою спритність, сміливість, високий рівень фізичної підготовки.

За результатами змагань І місце посіли учні 5-А кл.,ІІ місце 5-В кл.,        ІІІ місце- 5-Б кл. Вітаємо всіх п’ятикласників та бажаємо нових перемог!

Тиждень п’ятикласника (День 4)