» » » День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору
24-11-2017, 21:15

День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День скорботи та вшанування пам’яті

жертв голодомору

«Рана, яка була завдана українському народу,

зачепила фундамент всього людства»!

25 листопада у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим  вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні відбулися заходи, присвячені Дню скорботи . Розпочався День із  загальношкільної лінійки  – реквієма «Свічка Пам’яті» , де діти поринули в історію та відчули весь трагізм тих подій. Вшановуючи пам'ять жертв голодомору, діти запалили свічку скорботи, розбудували експозицію « Стоїтьв скорботі мати – Україна». У кожному класі пройшла єдина виховна година « Страшні роки моєї України», а на перервах проходила демонстрація фільму – хроніки « Голодомор в Україні».

Ми – українці, ми – патріоти нашої незалежної держави, ми, як єдина нація, повинні жити життям усієї держави, і години радості, і в години трагічного смутку. Цим ми сильні, цим ми вірні історичній пам’яті нашого народу, цим ми впевнено дивимося у майбутнє. Тому, завтра, 25 листопада, о 16-ій годині ми всі доєднаємося до загальнодержавної хвилини мовчання і запалимо свічку пам’яті у вікнах своїх осель на знак вшанування невинно загиблих наших нащадків страшною мученицькою смертю – з голоду. І нехай цей вогник зігріє душі усіх померлих, а для нас буде одвічним символом пам’яті і осяйним променем майбуття.

День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору