• Дата: 6-12-2017, 21:57
6-12-2017, 21:57

Найкращі речі трапляються у Різдво!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Різдвяна таборівка!

Херсон прийматиме неймовірний «Мusic Camp International». Засновник, натхненник та керівник -американський диригент  та педагог з майже 40-річним стажем роботи з дітьми  Констація Фортунато. Завдяки унікальній методиці вона не раз вже довела, що  кожна дитина, незалежно від музичного  обдарування, здатна за один тиждень розкрити свої внутрішні таланти.

Саме Констанція Фортунато та команда «Мusic Camp» з п’ятнадцяти викладачів усього за 5 днів – з 8 по 12 січня допоможуть дітям, які ніколи не займалися музикою, опанувати два інструменти. Це можуть бути гітара, скрипка, віолончель, флейта, кларнет, орффа або золоті дзвоники. А ще  діти навчатимуться співати хором. На шостий день 13 січня на урочистому концерті у великому залі  Палацу молоді та студентів учасники музичної таборівки гратимуть інструментальну композицію з  симфонічним оркестром та співатимуть хором чотирма мовами: на латині, іспанською, англійською  та українською. Головне - для участі не обов’язково треба мати музичну освіту.

Від Херсонської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради беруть участь учениця 6-Б класу Василенко Дар’я таучениця 9-А класу Нагорна Любов.

Найкращі речі трапляються у Різдво!