• Дата: 6-12-2017, 21:01
6-12-2017, 21:01

День Збройних Сил України!

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулися патріотичні заходи. Класними керівниками було проведено виховну годину «Яка армія потрібна моїй країні», зустрічі з представниками збройних сил України. Бібліотекарем школи підготовлено тематичні виставки «Історія української армії» до Дня Збройних Сил України, експозиції творів художньої літератури, присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність. Учні 8-х класів випробували свої сили в традиційних Козацьких забавах. Спортивні естафети, конкурси, акробатичні виступи показали вміння хлопців .Тож учасники змагань продемонстрували справжні чоловічі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. За результатами журі І місце зайняла  команда 8-А класу ( кл. керівник Шалухіна Т.О.), ІІ місце – команда 8-В кл (кл. керівник Терехова О.І.), ІІІ місце –команда 8-Б кл ( кл.керівник Булигіна М.Д.) .Вітаємо переможців! Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни.

День Збройних Сил України!