• Дата: 29-12-2017, 00:09
29-12-2017, 00:09

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Новорічні свята у школі

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі від мала до велика з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво -все це очікує наших школярів, які навчаються у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради .Готуючись до свята, діти  прикрасили ялинку, хол школи, актову залу та класні кімнати. Учні5-х класів підготували та провели для дітей молодшої школи свято « А до нас завітав Миколай», присвяченого Дню Святого Миколая, а учні 5-Б класувідвідали кафе « Золотий ключик», де весело провели час , отримавши від Святого Миколая подарунки. Діти 6-Б класу побували на  відкритті Новорічної ялинки у Таврійському мікрорайоні ТРЦ « Променад- Плаза ». Учні 6-х класів під керівництвом педагога-організатора Попової М.І. підготували та провели для дітей 5-6 класів Новорічну казку «Снігова королева»( за мотивами казки Г.Х. Андерсена) Учні молодшої школи відвідали Академічний музично- драматичний театр ім Куліша та переглянули Новорічну виставу. А діти 3-В та 4-В класів разом з класними керівниками Ребрій Н.М., Фащенко Л.Ф. та батьками їздили на екскурсію до бази відпочинку « Казки Олешшя», де їх зустрів Дід Мороз та Снігурка, які подарували малечі святковий настрій та новорічні подарунки. Для учнів 5-7 класів була організована творчою групою « Чарівники»  святкова програма « Як улюблені герої Новий рік рятували». Разом з соціальним педагогом Дорошенко І.О. було організовано відвідування Новорічного свята для дітей пільгової категорії за запрошеннями у Християнський молодіжний центр.  Новорічне свято для дітей та батьків хореографічного гуртка «Dаnce life» було організовано керівником гуртка Тарабаровою Г.М. Не забули ми й про наших старшокласників, яким було організовано під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шевченко А.І. Новорічну дискотеку у розважальному клубі «REST».Діти з великим задоволенням танцювали, разом з ведучим брали активну участь у різноманітних конкурсах та весело проводили час. Сподіваємося, що всі діти нашої школи залишилися задоволеними.

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!