• Дата: 20-12-2017, 19:26
20-12-2017, 19:26

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

День відкритих дверей у ХВПКУ

Учні  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради постійно цікавляться питанням вибору професії, ретельно вивчаючи різні пропозиції. Ось і сьогодні, на порозі закінчення 9 класу, перед учнями нашої школи стоїть питання: « Яку професію обрати?», « Куди піти учитися далі?». І в цьому допомагають учням вчителі, батьки та навчальні заклади. Щоб зробити правильний вибір, треба ознайомитись з особливостями професії, з умовами  навчання в обраному закладі, прийняти правильне рішення. Тому учні нашої школи  відвідали Херсонське вище професійне комерційне училище, в якому проходили заходи, присвячені профорієнтації. Дев’ятикласники ознайомилися з умовами вступу до  ХВПКУ, побували на майстер- класах, які демонстрували вихованці училища, відвідали виставку поробок, поспілкувалися з представниками закладу. Сподіваємося, що для наших учнів це була корисна зустріч!