• Дата: 6-02-2018, 19:53
6-02-2018, 19:53

Категорiя: Профорієнтація, Виховуємо патріота

Профорієнтація

Вибір професії - чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини! Від того, ким і яким бути, залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення як матеріальне, так і моральне, забезпечує швидке професійне зростання. Професію слід вибирати свідомо, обдумано, враховуючи інтереси, здібності, внутрішні переконання, стан здоров'я, потреби суспільства у кадрах. Вибір професії - тривалий пошук, і його необхідно правильно організувати. Тому завдання Херсонської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - допомогти кожному зробити правильний вибір, адже існує багато цікавих, творчих, потрібних професій, необхідно лише обрати ту, яка до душі саме вам, яка зробить кожного щасливою людиною! Для цього в школі організовуються зустрічі, Тижні профорієнтації, екскурсії на підприємства та у навчальні заклади, Дні відкритих дверей тощо. Велика увага приділяється вищим військовим навчальним закладам, а саме військовим професіям. Тому протягом року організовуються зустрічі з представниками ВВНЗ, ведеться інформаційно- роз’яснювальна робота серед старшокласників, оформлюється інформаційний стенд  для учнів та батьків.