» » » Перші батьківські збори «Адаптація дітей до школи»
  • Дата: 16-02-2018, 21:36
16-02-2018, 21:36

Перші батьківські збори «Адаптація дітей до школи»

Категорiя: Навчальна робота » Нова українська школа (НУШ)

В 1-их класах початкової школи вже стало доброю традицією проведення батьківських зборів в цікавих формах, незвичних для батьків: «Коло», «Проблемне Коло», «Групова діяльність» з різною метою і тематикою: «Як допомогти дитині швидше адаптуватися у школі», «Розвиток креативності дітей», «Як працює Нова українська школа».

Перші батьківські збори «Адаптація дітей до школи»

Проведення таких зборів дає змогу кожному із батьків у колі чи в групі висловити свою думку, попрацювати разом, почути один одного, дізнатись щось нове про роботу вчителя в класі, розробити шляхи вирішення озвучених проблем, навчитись розвивати креативне мислення та уяву своїх дітей, їх  здатність знаходити нові нестандартні шляхи вирішення різних ситуацій, налагодити стосунки між батьками.

Перші батьківські збори «Адаптація дітей до школи»

Серією відкритих уроків для батьків учителі 1-А та 1-Б класу на практиці показали форми і методи роботи в НУШ.

Перші батьківські збори «Адаптація дітей до школи»

По завершенню такої спільної роботи у всіх залишаються позитивні враження та емоції.