• Дата: 16-02-2018, 21:46
16-02-2018, 21:46

Семінар НУШ

Категорiя: Навчальна робота » Нова українська школа (НУШ)

13, 14 та 15 лютого 2018 рокуу спеціалізованій школі №27,  два перші класи якої з 1 вересня 2017 року   почали працювати у пілотному проекті по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти, пройшли семінари з практики роботи  вчителів та адміністрації на засадах Нової української школи.

Для директорів шкіл Бєлозерського району, майбутніх тренерів НУШ, слухачів курсів з підвищення кваліфікації заступників директорів при ХАНО були проведені:

·               відео - презентація з досвіду роботи учителів НУШ по проведенню інтегрованого тематично-проектного навчання, планування уроків та складання розкладу  Бєловою І.Ю. – заступником директора початкової школи;

Семінар НУШ

·               екскурсії в нове освітнє середовище директором школи Мітковською І.А;

·               майстер класи по впровадженню нового інтегрованого курсу «Я досліджую світ» вчителями   експериментальних класів – Харченко Ю.Д. та Бурятинською Т.М.;

·               «Ранкова зустріч» з учнями 1-А класу  вчителем Харченко Ю.Д.;

Семінар НУШ

·               динамічна гра «Парашут» психологом школи Кравчук О.В.

Семінар НУШ

В ході семінарів в атмосфері довіри,  взаємоповаги і творчості присутні знайшли відповіді на всі свої питання, отримали  досвід з роботи в нових умовах, побачили, як створити нове освітнє середовище,   щоб навчання приносило дітям задоволення і дитина почувалася  у школі вільно,  перш ніж нові підходи будуть впроваджені в масштабах  всієї країни.

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)