• Дата: 20-02-2018, 23:13

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

20 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  Тижня профорієнтації відбулася зустріч учнів з представниками Херсонського вищого професійного  комерційного училища, які продемонстрували свої вміння та ознайомили учнів школи з такими робочими  професіями як кухар, повар, кондитер, бармен, контролер-касир, продавець продовольчих та непродовольчих товарів . Учням було представлено кулінарні вироби, майстер- класи зі сервіровки стола. Бажаючі могли спробувати себе на майстер – класах . В цей день учні 9-х класів побували у Херсонському міському центрі зайнятості, ознайомилися з пропозиціями щодо робочих професій та умовами отримання професії у сучасному світі. Ці зустрічі були  актуальні та корисні для наших учнів, тому що праця завжди була, є і буде основою життя.