• Дата: 22-02-2018, 18:41
22-02-2018, 18:41

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

22 лютого  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради запросила у гості представників Вищого професійного училища №2, які у музичній формі ознайомили учнів школи з будівельними професіями: слюсар, штукатур, столяр, верстатник деревообробних верстатів, муляр. Вихованці  Вищого професійного училища №2 продемонстрували для учнів школи майстер – класи, ознайомили з дерев’яними виробами. Діти мали змогу спробувати покласти цеглу, керамічну плитку, і це їм дуже подобалося. У цей же день учні 7-8  класів відвідали  Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну, в якому проходив День відкритих дверей. У стінах училища була проведена цікава пізнавальна екскурсія. У кожному класі пройшла єдина година спілкування «Людина для професії, чи професія для людини». Кожен день Тижня для учнів школи є дуже цікавим та пізнавальним.