• Дата: 23-02-2018, 20:58

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

23 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - останній день  Тижня профорієнтації, який був не менш насиченим подіями. День розпочався із заняття для малечі «Профорієнтаційні забави», яку провела психологічна служба школи. Учні 8-9 класів побували на екскурсії у ПриватБанку, де познайомилися з роботою Банку та отримали іменні сертифікати. В цей день до школи завітали представники Херсонського училища культури, які не тільки розповіли про училище та умови навчання, але і продемонстрували свої таланти: вихованці училища і співали, і грали на музичних інструментах, і танцювали. А учні нашої школи з великим задоволенням підхопили співи та танці та разом з вихованцями училища співали українські пісні. Закриття Тижня профорієнтації відбулося на урочистій лінійці, на яку було запрошено гостей- представників навчальних закладів, які протягом Тижня були учасниками наших заходів, це і Херсонське вище професійне комерційне училище,  і Професійно-технічне училища №3,і Вище професійне училище №2,і Херсонське училище культури, і Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну. Учні  школи продемонстрували зразки одягу, які зшили самостійно, навчаючись у шкільному гуртку моделювання та конструювання одягу « Лекало» під керівництвом Свірідонової О. С. І завершився Тиждень профорієнтації підведенням підсумків та нагородженням активних учасників школи. Отже, ці заходи були  актуальні та корисні для наших учнів, тому що праця завжди була, є і буде основою життя.