» » » Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Категорiя: Навчальна робота » Конкурси

Вітаємо!

З 8 січня по 3 лютого 2018 року п’ять учнів під керівництвом вчителя Сомченко І.М. взяли участь у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів (м. Вінниця) і посіли призові місця  у номінаціях:

-         «Краща Gif-анімація»:

Судін Ілля, учень 7-А класу - І місце;

-        «Краща 3D-анімація»:

Зуєв Олександр, учень 10 класу – ІІ місце;

Коваленко Владислав, учень 10 класу – ІІІ місце;

-        «Краща 2D-растрова графіка»:

Карімов Денис, учень 5-Б класу- ІІІ місце;

Чаплигіна Крістіна, учениця 11-А класу -ІІІ місце;

-        «Краща 3D-графіка»:

Коваленко Владислав, учень 10 класу – ІІІ місце.

Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Даний захід був організований на базі Вінницького національного технічного університету з метою підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів у галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної анімації, а також з метою залучення талановитої молоді до роботи з сучасними інформаційними та мультимедійними технологіями.

Складність полягала у тому, що про тему кваліфікаційної роботи учасники дізнаються тільки перед початком конкурсу - 8січня.  «Море…і все, що з ним пов’язано» такою була тема зимового бліц-конкурсу 2018 р.

Щиро вітаємо переможців  та бажаємо подальших успіхів, творчої наснаги та нових досягнень у майбутньому!