» » » Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»
  • Дата: 26-03-2018, 19:49
26-03-2018, 19:49

Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Всеукраїнський конкурс юних фотографів

«Моя Україно!»

В приміщенні Обласної бібліотеки ім. О.Гончара відбувся урочистий захід - нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотографів «Моя Україно!» та«Пам’ять.

Учні  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Василенко Дар’я у номінації « Пейзаж» за фото «Зимовий сквер» отрималаДипломдругого ступеня, Величко Наталія у номінації « Пейзаж» за фото « Вечірня тиша » отримала Диплом другого ступеня, Мазур Дар’я у номінації « Архітектура»  отримала  Диплом третього ступеня, Понамарьова Анастасія у номінації « Пейзаж» за фото « Рання весна» отримала  Диплом третього ступеня.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів!

Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»

Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»  Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»  Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»  Всеукраїнський конкурс юних фотографів «Моя Україно!»

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.