» » » Вітаємо чемпіона України 2018 з волейболу!
  • Дата: 27-03-2018, 21:51
27-03-2018, 21:51

Вітаємо чемпіона України 2018 з волейболу!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо чемпіона України 2018

з волейболу!

Вітаємо чемпіона України 2018 з волейболу!

З 23-25 березня 2018 року в місті Харкові пройшовЧемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків 2004 року та молодше. У змаганнях взяли участь команди з усіх регіонів України. Команду Херсонської області представив учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованець ДЮКФП № 4 Крамаренко Данило.

У напруженій боротьбі наша збірна стала чемпіоном України з волейболу пляжного. Вітаємо нашого спортсмена Крамаренка Данила та керівника гуртка з волейболу Завгороднього П. І. з перемогою у Чемпіонаті.

З 26 по 30 березня Данило візьме участь у складі збірної Херсонської області у фіналі дитячої волейбольної ліги з класичного волейболу, який відбудеться у місті Києві.

Бажаємо спортсмену вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!

Вітаємо чемпіона України 2018 з волейболу!Вітаємо чемпіона України 2018 з волейболу!скачать dle 10.1русский торрент трекер

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.