» » » Міський правовий турнір «На терезах Феміди »
  • Дата: 30-03-2018, 20:30
30-03-2018, 20:30

Міський правовий турнір «На терезах Феміди »

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Учнівське самоврядування

Міський правовий турнір

« На терезах Феміди »

28 березня  учні9-10 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  Гридін Павло,  Бокай Ніна,  Домбровський Роман,  Дембровська Яна,  Яковенко Олена взяли участь у Міському турнірі правознавців на тему «На терезах Феміди», мета якого формування у підлітків громадянської позиції, поваги до закону і права, виховання негативного ставлення до протиправних дій, усвідомлення  своїх прав та обов’язків, підвищення рівня правових знань та уміння і застосовувати їх на практиці. Турнір проводиться у ІІ етапи серед учнівських команд. Для участі у змаганнях наша команда  «Юстиція» підготувала домашні завдання. Перше домашнє завдання – це коротка інтерактивна (театралізована) самопрезентація – візитка команди про діяльність шкільного правового клубу та правового гуртка. Друге домашнє завдання – команда  підготувала соціальний плакат на правову тематику щодо обов’язків дітей на тему «Я маю обов’язки… » та гідно захистила його на конкурсі, посівши ІІ місце та отримавши Диплом ІІ ступеня.

Вітаємо нашу команду « Юстиція» та її керівника Світюкову С.Г. !

Міський правовий турнір  «На терезах Феміди »

Міський правовий турнір  «На терезах Феміди »Міський правовий турнір  «На терезах Феміди »скачать dle 10.1русский торрент трекер