» » «Як європейці Херсонщину будували»
  • Дата: 2-04-2018, 18:13
2-04-2018, 18:13

«Як європейці Херсонщину будували»

Категорiя: Шкільна бібліотека

Вітаємо переможницю конкурсу «Як європейці Херсонщину будували»

2 квітня  у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулося урочисте нагородження  переможців літературного конкурсу - "Як європейці Херсонщину будували", метою якого є патріотичне виховання молоді, залучення до вивчення історії свого краю, розвиток та підтримка творчих здібностей активних громадян.

Конкурс проводився у рамках освітнього проекту «Казки Херсонщини».Організатором конкурсу були Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини». У літературного конкурсу  взяла участь учениця  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Даюб Надія , яка стала переможницею  та отримала Диплом. Вітаємо нашу конкурсантку та її керівника Бойко В.І. з перемогою та бажаємо творчих успіхів на літературному поприщі!

«Як європейці Херсонщину будували»«Як європейці Херсонщину будували»

«Як європейці Херсонщину будували»«Як європейці Херсонщину будували»«Як європейці Херсонщину будували»«Як європейці Херсонщину будували»

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.