• Дата: 10-04-2018, 21:28
10-04-2018, 21:28

Категорiя: Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Вітання з Великоднем воїнів АТО!

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Мабуть, тому в ці квітневі дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного,тому у цей святковий день люди бажють всім добра, здоров`я, миру, процвітання. І саме напередодні таких чудових днів 7 ківтня учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради вже котрий рік поспіль долучилися до благодійної акції « Пасха для солдата» учні, педагоги та батьки школи зібрали і передали для бійців зони АТО посилки з великодніми пасками, солодощами, необхідними продуктами та речами. Школярі сподіваються, що приємним і особливим подарунком для воїнів стануть їх листи та малюнки писанок, виготовлені власноруч пасхальні обереги. Найщиріші побажання воїнам-захисникам у вітальних листівках та солодких дарунках учнями школи було передано голові волонтерського загону «Маскувальна сотня» волонтерської організації « Херсонська Чайка» отцю Юрію Курило, настоятелю храму Трьох святителей української автокефальної церкви. Школярі сподіваються, що приємним і особливим подарунком для воїнів стануть їх листи та малюнки писанок, виготовлені власноруч пасхальні обереги. Ця акція стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників!

Вітання з Великоднем воїнів АТО!

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.