• Дата: 27-03-2018, 22:07

«Театральна весна»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

« Театральна весна »

27 березня відбувся відбірковий етап міського фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів «Театральна весна» для освітніх закладів Суворовського району, мета якого розвиток дитячого та юнацького театрального мистецтва, підвищення художнього рівня театральних колективів, популяризація класичного та сучасного театрального мистецтва, мистецтва живого слова. Серед багатьох навчальних закладів були учасники дитячого театрального колективу «Театр 27» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які представили журі виставу за казкою Г.Х. Андерсена  « Снігова королева »  під керівництвом педагога-організатора Попової М.І. Зовсім новий колектив, який продемонстрував високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури. Бажаємо нашому театральному колективу  «Театр 27» та його керівнику творчих успіхів, щиро зичимо нових цікавих ролей, натхнення і творчої наснаги, високих досягнень у фестивалях та конкурсах!

«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»«Театральна весна»

«Театральна весна»