• Дата: 12-04-2018, 22:24

Чисте довкілля!

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Чисте довкілля!

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради № 52-Т «Про проведення акції „За чисте довкілля” та дня благоустрою у навчальних закладах міста»12 квітня  учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради взяли участь у  щорічній  міській акції „За чисте довкілля”. Учнями школи були проведені роботи з прибирання території навчального закладу та прилеглої території: упорядковано спортивний майданчик;  пофарбовано паркан, спортивні приладдя, дитяча площадка; побілені стовбури дерев. Велика вдячність дітям, які взяли участь у екологічній акції  „За чисте довкілля”.

Чисте довкілля!Чисте довкілля!Чисте довкілля!Чисте довкілля!Чисте довкілля!Чисте довкілля!