• Дата: 17-04-2018, 19:26
17-04-2018, 19:26

«Таврійський барвограй»!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців відбіркового етапу обласного огляду-конкурсу

«Таврійський барвограй»!

17 квітня в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся відбірковий етап обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй», в якому взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради:  Чабан Єлизавета – вихованка ансамблю сучасного танцю «Dеns Life» (керівник  Тарабарова Г.В.) з сольним номером Contemporary dance « Не в масть»; Бережна Олександра, Лісюк Володимир- вихованці студії бального танцю « Адеона » (керівник Лозовська Ю.І.) із хореографічним номером «Запальне ча- ча – ча»; Борщик Анастасія  - вихованка вокального гуртка « Натхнення» ( керівник гуртка  Гузовська І. О.) з вокальним номером « Береги любовь ». За результатами  огляду-конкурсу журі визначило переможців у кожній номінації. Найкращі результати показали учні нашої школи у номінації « Хореографія  бального танцю» Бережна Олександра, Лісюк Володимир- вихованці студії бального танцю « Адеона », які отримали І місце та у номінації «Хореографія сучасного танцю» :  Чабан Єлизавета – вихованка ансамблю сучасного танцю «Dеns Life», яка посіла ІІ місце.

Вітаємо наших переможців відбіркового етапу обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй» та бажаємо творчих успіхів і нових перемог !

«Таврійський барвограй»! «Таврійський барвограй»! «Таврійський барвограй»! «Таврійський барвограй»!