» » » Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможницю Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Понад 500 спортсменів-орієнтувальників з усієї України зібрав  курортнийТрускавець (Львівська обл.), але не для відпочинку, а для участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який проводився під патронатом Міністерства молоді та спорту України. В рамках чемпіонату відбулися: Особистий Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів; Кубок України (1-2 етапи, бігом); Кубок України (1-2 етапи, спринт, бігом) та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та закладів позашкільної освіти. Який масштаб змагань! Яка кількість видатних спортсменів! І серед них – учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради,вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Цивільська Фея (керівник – Васіна І. В.)Протягом чотирьох днів змагань Феявиборювала призові місця і має такі результати:

І місце на скорочених дистанціях

ІІ місце  на надкороткій дистанції

ІІ місце на середніх дистанціях

ІІІ місце на продовжених дистанціях

Вітаємо Цивільську Фею та тренера Васіну Ірину Валентинівну з такими вагомими перемогами і бажаємо успіхів у наступних змагання!