» » » Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!
  • Дата: 25-04-2018, 15:16
25-04-2018, 15:16

Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!

22 квітня відзначають Міжнародний День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Він покликаний об'єднати всіх людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна і має потребу в турботі й захисті.

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища. Не залишились осторонь і учні Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради. Вони провели  ряд заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості учнів.

Урочистості розпочалися з екологічного свята "Усі ми діти твої, наша рідна Земля, збережемо Землю для майбуття!”. Учасники екологічної агітбригади «Екобренд» підготували виступ про необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі, а театр екологічної моди   вкотре  довів, що відходів не існує, а є  лише даремно витрачені ресурси.

Цікавою була виставка домашніх улюбленців, під час якої діти могли познайомитися з домашніми тваринками та дізнатися  про них багато цікавого.  Кожен учасник розповідав про догляд  за своїм улюбленцем, про його характер, цікаві випадки з життя. Особливо сподобалася виставка  учням початкової школи.

Учні, вчителі, батьки, працівники школи під час проведення Дня Землі прибирали шкільну територію, доглядали за квітниками, упорядковували газони, висаджували дерева та кущі.

Закінчилося свято флешмобом «Земля – наш дім», який об’єднав усю шкільну родину.

День Землі надихнув усю шкільну громаду на подальшу роботу по захисту навколишнього середовища, вирішення екологічних проблем нашого міста, України та всієї планети.

Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!Збережімо нашу Землю блакитною і зеленою!