» » » VII Фестиваль « Молодь обирає здоров’я»
  • Дата: 29-04-2018, 23:17
29-04-2018, 23:17

VII Фестиваль « Молодь обирає здоров’я»

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

VII Фестиваль « Молодь обирає  здоров’я»

VII Фестиваль

« Молодь обирає  здоров’я»

Здоров’я – це перша та найважливіша потреба кожної людини, яка визначає її здатність до праці, творчості, самовдосконалення та забезпечує гармонійний розвиток. Саме тому стало вже доброю традицією в ці весняні дні, 28 квітня, проводити фестиваль «Молодь обирає здоров’я», присвяченийВсесвітньому дню здоров’я, який вже сьомий рік поспіль проходить на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради спільно з «Клінікою, дружньої до молоді» Херсонської міської лікарні ім. Є.Є.Карабелеша». Метою VII  фестивалю « Молодьобирає здоров’я» є пропаганда здорового способу життя серед молоді, дбайливе ставлення до свого здоров'я, профілактика шкідливих звичок, попередження важких захворювань. На фестиваль були запрошені почесні гості: начальник Управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька Світлана Віталіївна, начальник служби у справах дітей Суворовської районної ради у м.Херсоні Дюкар Любов Федорівна, головний лікар комунального закладу « Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» Малицька Алла Павлівна, заступник головного лікаря Самодіна Віта Валеріївна, головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради Кравченко Мирослава Євгенівна, представники « Клініки  дружньої до молоді» та представники благодійної організації  «100% життя Херсон». Розпочався фестиваль у школі з самого ранку і тривав цілий день: міні-квест «Станції здоров’я», інтерактивні лекції, презентації «Здоровим бути легко », «7 правил здорового способу життя», « ВІЛ та СНІД- реальні загрози сьогодення», тренінг «Що заважає тобі бути здоровим», перегляд відеофільмів про негативний вплив тютюну та наркотиків на організм підлітків, флешмоб «Здоровим бути модно» , оформлення паркану « Кошик здоров’я», на якому діти могли написати, що таке здоров’я та як його зміцнювати. На стадіоні школи пройшли спортивні змагання серед учнів «Подолання смуги перешкод», футбольні ігри. Малеча з великим задоволенням запускала повітряних зміїв, виготовлених власноруч.

Фестиваль завершився феєричним святковим тематичним концертом, у якому взяли  участь талановиті учні школи.  Колективи продемонстрували яскраві номери, у яких різноманітно пропагували здоровий спосіб життя, закликали займатися спортом, творчістю,  щоб мати змогу всебічно і гармонійно розвиватися. Гості фестивалю разом з директором школи Мітковською Іриною Анатоліївною привітали молодь та пов’язали на символічне Дерево Здоров’я стрічки із побажаннями успіхів, щастя, миру та натхнення. По закінченню фестивалю учасників було нагороджено грамотами та смачними і корисними виробами спонсора - компанії «Danone». Гості, діти та батьки заспівали разом традиційну заключну пісню фестивалю «Бережи свій мир». Сподіваємось, що фестиваль спонукає підростаюче покоління берегти і укріплювати своє здоров’я, а ряди здорових і успішних людей будуть множитися.

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)