• Дата: 26-04-2018, 20:23
26-04-2018, 20:23

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

«Зіркова юність Таврії»

Міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

25 квітня на базі Херсонського музичного училища булопроведено міський конкурс музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії» У конкурсі брали участь 42 виконавця - учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, які виконували музичні твори за чотирма номінаціями: солісти-інструменталісти, інструментальні ансамблі, колективи народних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі. У цьому  конкурсі взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які показали блискучий результат та отримали перемогу у різних номінаціях серед 42 колективів та солістів – інструменталістів. Журі конкурсу визначили переможців, серед яких були учні нашої школи № 27. Так  у номінації «Солісти-інструменталісти» Гран–Прі отримала учениця 9 класу Нагорна Любов, у номінації «Інструментальні ансамблі» у фортепіанному дуеті Нагорна Любов і Бянова Дарина - І місце ( керівник Солгутовська Галина Леонідівна ), у номінації «Струнні інструменти»   ансамбль гітаристів - ІІ місце ( керівник         Юров Олександр Олександрович) , у номінації «Інструментальні ансамблі»  ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» - ІІІ місце ( керівник Карбовніченко Тетяна Борисівна).

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!

«Зіркова юність Таврії»

«Зіркова юність Таврії»«Зіркова юність Таврії»«Зіркова юність Таврії»«Зіркова юність Таврії»«Зіркова юність Таврії»