• Дата: 26-04-2018, 20:29
26-04-2018, 20:29

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Конкурс «Я Волонтер»

Конкурс на краще портфоліо про волонтерську роботу шкільних органів самоврядування на тему

« Я Волонтер »

З26.04.2018 по 05.05.2018 р проходить заочний онлайн-конкурс на кращу волонтерську роботу шкільного органу дитячого самоврядування «Я Волонтер». Проводиться конкурс комісією з питань культури та духовного розвитку Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради. Тематичне електронне «Портфоліо» (презентація у форматі відео MPEG -4 ), яке об'єднає весь набір робіт шкільних  органів самоврядування щодо волонтерської та благодійної діяльності за два останні роки . Учасники конкурсу повинені розповісти: про свої реалізовані проекти в сфері волонтерства та благодійної діяльності, як бачать себе в якості волонтерів та як поширюють волонтерський рух. Голосування відбувається в он-лайн режимі з 26.04.2018 по 05.05.2018р.

Отже,шановні друзі! Наша школа бере участь у відеоконкурсі " Я волонтер!" На сайті управління освіти йде онлайн голосування. Будь ласка, проголосуйте за нас. Наша школа № 27 під номером №4( див посилання) Від Вашого голосу залежить наша перемога у конкурсі..Ми дуже хочемо перемогти! Чекаємо на ваші голоси! Дякуємо за кожен Ваш голос!Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»Конкурс «Я Волонтер»

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)