• Дата: 21-04-2018, 17:35
21-04-2018, 17:35

Категорiя: Шкільна бібліотека

Подарунок шкільній бібліотеці!

Бібліотека Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради увійшла у десятку найактивніших та успішних у цьому навчальному році та отримала сертифікат на отримання книжкових подарунків, а саме 100 нових чудових книг українських видавництв. Вручення сертифікату відбулося  у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки  на науково-практичній конференції "Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіа-освіті". Велика подяка всім учням, вчителям, батькам  та бібліотекарю Черепащук О.О., які долучилися до активної роботи. Тепер учні нашої школи будуть читати нову сучасну літературу і злучати до читання інших, адже, як писав В.Сухомлинський, «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»!