» » » "Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів"
  • Дата: 24-04-2018, 19:51
24-04-2018, 19:51

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

"Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів"

24 квітня учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради взяли участь у Обласному екологічному заході, присвяченому Дню Землі"Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів", який проходив в Херсонському Державному університеті

До участі в ньому було запрошено  і учнві нашої школи, які брали участь у екологічній акції і збирали  використані батарейки у 5л контейнери. Найбільшу кількість використаних батарейок зібрали учні 9-А класу: Гармаш   Христина, Голенко Руслана, Рябініна Катерина, Кириллова Юлія, Гриньків Кирило, Попов Антон та учень 5-Б ласу Мельник Максим. Всього було зібрано 7 п’ятилітрових контейнерів. Велика вдячність усім, хто долучився до цієї акції та захистив  територію землі Херсонщини!Сподіваємось, що Свято Землі у цьому році допоможе захистити ще більшу територію землі Херсонщини."Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів""Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів""Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів""Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів"

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)