• Дата: 9-05-2018, 17:54
9-05-2018, 17:54

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

"Зірковий калейдоскоп"

8 травня  в Дитячій музичній школі № 4 м. Херсона відбувся традиційний концерт учнів - лауреатів фортепіанного відділу "Зірковий калейдоскоп", присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кращі учні відділу презентували гостям свята свій концерт. Серед кращих учнів музичної школи була і учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Нагорна Любов. Ця дівчина вже багато років займається у музичній школі фортепіанного відділу і показує неймовірні результати не тільки у м. Херсоні та області, а й поза її межами. Щиро вітаємо нашу юну, талановиту піаністку- зірочку, майбутню артистку Нагорну Любов з творчими успіхами та бажаємо нових творчих злетів!