» » » Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!
  • Дата: 13-05-2018, 19:58
13-05-2018, 19:58

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!

12-13 травня у м. Івано - Франківськ відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю, в яких брали участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці танцювального гуртка « Адеона» Анненков Максим та Щерба Таміла і посіли І місце у категорії Діти2 та ІІ місто у категорії Школа2. Вітаємо наших учнів та керівникагуртка « Адеона» Лозовську Юлію з перемогою та бажаємо нових перемог на танцполі!