• Дата: 16-05-2018, 22:43
16-05-2018, 22:43

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо переможців міського конкурсу творчих проектів

« Один раз на все життя»!

«Один раз на все життя»!

15 травня в Україні святкували Міжнародний день сім'ї. Сім'я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. І це повинна розуміти наша молодь, яка у майбутньому буде створювати свою сім’ю. А молодь наша дуже талановита, розумна, а головне вихована у дусі сімейних цінностей. І це вони довели, ставши учасниками  Міського конкурсу творчих проектів «Один раз на все життя» ». Метою проведення проекту є популяризація сімейних цінностей: життя в єдиному міцному шлюбі - один раз на все життя, створення багатодітної сім'ї, захист життя ненароджених дітей, виховання молоді в цнотливість, щирої любові один до одного. Цей конкурс є спільним проектом Управління освіти Херсонської міської ради та відділу сім'ї Херсонської єпархії Української Православної Церкви. Партнер конкурсу - Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки Херсонської обласної ради. Учні протягом місяця готувалися до конкурсу. Напередодні свята 5 травня відбувся очний етап міського конкурсу «Один раз на все життя». Члени журі мали можливість почути презентації (захист) творчих робіт учасників конкурсу у номінаціях: «Відеореклама», «Літературна творчість» та «Друкована продукція». У конкурсному змаганні взяли участь більше тридцяти учасників, серед яких були і  наші талановиті діти - вихованці Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради та стали переможцями конкурсу у різних номінаціях. Вітаємо Андреєву Марію, ученицю 11 класу, яка презентувала свої літературні твори «Мама» та  «Омріяні дві смужки»у номінації «Літературна творчість» та посіла І місце  у цьому конкурсі !Своїми враженнями від конкурсу  Марія поділилася з телеглядачами  ТРК Скіфія « Ранковий гість» та Телеканалу ''ХерсонПлюс'' «Таврійські новини».  Вітаємо Яковенко Олену, ученицю9 класу, яка презентувала свою роботу « Багатодітна родина- дітей багато не буває!»  у номінації«Відеореклама»,  та посіла ІІ місце. Вітаємо і наших учасників  конкурсу  Кириллову Юлію, Осипчук Анастасію, Вініченко Олену та їх наставників Манько І.М., Бойко В.І., Ділову А.Е. , які підтримували та наставляли наших обдарованих учнів у цьому конкурсі!

15 травня у Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте  нагородження переможців конкурсу, на якому учні отримали Дипломи І та ІІ ступені, Дипломи учасника та цінні подарунки. Вітаємо наших талановитих учнів школи та бажаємо їм творчих успіхів на літературному поприщі та нових перемог!

«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!«Один раз на все життя»!

Январь 2022 (10)
Декабрь 2021 (22)