• Дата: 25-04-2018, 07:33

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо фіналістку  міських змагань

зі спортивного орієнтування!

25 квітня на території парку ім. Маргелова відбувся фінал міських змагань зі спортивного орієнтування серед школярів міста Херсон, в якому брали участь158 учнів від 18 освітніх закладів.Серед них  високий рівень підготовки та спортивну майстерність учасників фіналу показала учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Цивільська Фея. За результатами суддів переможницями міських змагань  у старшій віковій групі стала :команда учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської  міської ради, яка посіла  ІІ місце (керівник команди  Васіна І.В.). Переможницею в особистій першості міських змагань зі спортивного орієнтування серед школярів освітніх закладів міста у старшій віковій групі стала Цивільська Фея - учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, яка посіла  ІІ місце. Вітаємо нашу спортсменку з перемогою!

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)