• Дата: 14-06-2018, 20:45
14-06-2018, 20:45

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

"Подаруй Андрію мрію"

"Подаруй Андрію мрію" - під такою назвою сьогодні 14 червня у Херсонському художньому музеї  ім. О.О.Шовкуненка вперше відбулася благодійна виставка-аукціон, де було  представлено 14 робіт ще молодого, але вже такого талановитого  художника Андрія Лещинского- художника, який малює без рук. Ця зустріч була організована Благодійним Фондом « Майбутнє Херсонщини», на яку люб’язно запросили і  Херсонську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 27. Учні нашої школи з великим задоволенням послухали розповідь Андрія про те, як він почав малювати, також були присутні на майстер - класі юного художника, ознайомилися з його творчістю,  а головне дізналися про його мрію: придбати спеціальне приладдя для малювання та прагнення надати своїй творчості новий вектор у медіа просторі. І саме цей аукціон є кроком до мрії художника. Наша школа  з великим задоволенням взяла участь у аукціоні та придбала картину, яка називається « Мрія». Зібрані кошти підуть на навчання талановитого юнака, який знаходить натхнення для творчості, віру у майбутнє. І ми дуже пишаємося тим, що стали причетні до цього заходу, що познайомилися з Андрієм і внесли свій маленький вклад у велику мрію  талановитого художника.

"Подаруй Андрію мрію""Подаруй Андрію мрію""Подаруй Андрію мрію""Подаруй Андрію мрію"