• Дата: 15-06-2018, 23:24
15-06-2018, 23:24

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Пришкільний табір відпочинку

Ось і закінчилася табірна зміна. 15 червня  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської радивідбулося закриття пришкільного табору «Капітошка».Цей день у таборі був Днем піратів. Розпочався день підготовкою дітей до свята. Діти готували костюми піратів, прикрашали свої вбрання , фарбували атрибутику. З нагоди закриття пришкільного оздоровчого табору на стадіоні пройшли веселі спортивні  змагання, піратські пригоди та ігри. Діти з великим задоволенням продемонстрували  свої уміння, навички та  таланти, здобуті за час, проведений у пришкільному таборі. Закінчився табірний день запальною дискотекою. Закінчилась зміна, але не закінчується літо. Було дуже багато приємних вражень, сподівань. Бажаємо всім дітям гарного літнього відпочинку. Літо триває! Ура! Канікули!!!