• Дата: 15-06-2018, 22:28
15-06-2018, 22:28

Мовний табір «WONDERLAND»

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Звіт про роботу літнього мовного табору (англійсьла мова)Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов

З 29 травня по 15 червня 2018 року 18 учнів відвду вали літній мовний табір «WONDERLAND»

Мовний табір «WONDERLAND»

Мета нашого табору – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн.

Заняття проводилися  переважно в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», « Моя сім’я і друзі», « Моє місто», «Англомовний світ», « Хобі» « Здоровий спосіб життя».

Кожний день мовного табору "Wonderland ” присвячується відповідній темі.

Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяла  комунікативній діяльності. З метою закріплення вивченого матеріалу та розвитку вмінь вести діалог у рамках стандартних життєвих ситуацій було організовано єкскурсії «Вулицями рідного міста», до Херсонського Планетарію та іноземного відділу обласної бібліотеки. Було проведено свято «День народження».

Усі учасники мовного табору  мають можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках на природі..

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами і розвагами: проект «Зробимо наше місто чистим», розважально-пізнавальна вікторина «Правила поведінки у природі», інформаційна хвилинка «Всесвітній день охорони навколишнього середовища», конкурс малюнків на тему «Наше місто у майбутньому», «Зробимо наше місто чистим і затишним», бесіда до Дня захисту дітей та багато іншого.

Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Учні табору виконували щоденно зарядку на іноземній мові, співали сучасні англійські пісні, ставили театр на сучасний лад. В реалізації поставлених завдань учні виявляли завзятість та  кмітливість.

Велику увагу було приділено створенню мовного «Камішибай-театру». За планом була створена казка на англійській мові. Діти підготували сценарій казки, малювали окремі епізоди та розподілили ролі. Була створена театральна постанова цієї казки та ії показ глядачам.

Для повторення граматики були використані «мовні дієслівні карти» за допомогою яких було повторено наступні граматичні теми: займенники, відмінювання дієслів, повторювались правила вживання основних дієслів, модальних дієслів, дієслів з префіксами ,що відокремлюються та не відокремлюються, діти тренувалися у вживанні дієслів у наказовому способі.

З великим задоволенням вихованці працювали в компютерному класі з інтерактивною дошкою. Діти виконували завдання онлайн, використовуючи інтернетресурси.

Перебування учнів у таборі дало можливість вивчати іноземну мову у цікавій формі, весело проводити час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію та навчитися новому.