• Дата: 1-09-2018, 22:15
1-09-2018, 22:15

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Свято Першого дзвоника

У черговий раз 1 вересня 2018 року Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  гостинно відчинила свої двері для учнів і запросила їх у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Багато батьків та почесних гостей завітали до нашої школи : головний спеціаліст відділу загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Херсонської міської ради Стойчева Ірина Богданівна та голова волонтерського загону « Маскувальна сотня», учасник АТО, настоятель храму Трьох святителей української автокефальної православної церкви отець Юрій .На початку заходу гості привітали учнів з новим навчальним роком, звернулася до першокласників, які в цьому році  стали учасниками Нової української школи, та побажали успіхів і нових досягнень. Директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна  привітала всіх з чудовим святом Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. Не обійшлося і без традиційних танцювальних, пісенних та інших творчих номерів у виконанні наших талановитих учнів. Випускниця  нашої школи, тепер вже студентка Херсонського державного університету, привітала першокласників та всіх учнів і презентувала музичний подарунок.. Одинадцятикласники школи привітали учнів перших класів з новим навчальним роком та подарували їм українські караваї. Найхвилюючим моментом заходу став традиційний перший дзвінок, який дзвінко видзвонював у руках наших маленьких  першачків Дорошенко Анни та Черепащука Трофіма та запросив школярів до школи. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Свято Першого дзвоникаСвято Першого дзвоникаСвято Першого дзвоникаСвято Першого дзвоника