• Дата: 3-09-2018, 22:22

Перший урок

«Я люблю свою Україну!»

Перший урок «Я люблю свою Україну!»

Так звучить тема Першого урок у 2018-2019 навчальному році. Перший урок – це важлива подія для кожного учня. І сьогодні у кожному класі нашої школи пройшов Перший урок на тему «Я люблю свою Україну!»( для 1-4 класів) та « Україна починається з тебе» ( для 5-11 класів), мета якого - виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю, поглиблювати знання учнів про Україну, про видатних українців; вшанування народних звичаїв та свят, формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу; розвиток пізнавальної активності учнів. Різноманітні форми та методи використали класні керівники разом зі своїми вихованцями: це історико - пізнавальні вікторини, дебати, робота у групах, , перегляд відеофільмів, зустріч з видатними українцями. Сьогодні діти одягнулися у вишиванки, дівчатка одягли українські віночки та  декламували вірші про Україну, співали українські пісні, слухали розповідь вчителя. Сподіваємося, що цей урок навчив наших дітей любити свою Батьківщину та шанувати народні традиції України.

Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»Перший урок «Я люблю свою Україну!»