» » » Відкриття Олімпійського тижня у школі

Відкриття Олімпійського тижня у школі

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Відкриття Олімпійського тижня у школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я ,виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Тиждень, присвячений  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту,проходить з 3 по 8 вересня. Багато цікавих заходів чекає на учнів нашої  школи: малі олімпійські ігри, квести, легкоатлетичні естафети, футбольні турніри, веселі старти, зустрічі із видатними спортсменами,  конкурс  малюнків, оформлення інформаційного стенду та книжкової виставки у шкільній бібліотеці( план заходів додається) . Запрошуємо всю шкільну родину взяти активну участь у Олімпійському тижні!

Відкриття Олімпійського тижня у школіВідкриття Олімпійського тижня у школіВідкриття Олімпійського тижня у школіВідкриття Олімпійського тижня у школіскачать dle 10.1русский торрент трекер