• Дата: 5-09-2018, 14:17

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Олімпійський тиждень

у школі

Сьогодні у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради в рамках Олімпійського тижня пройшли  спортивні змагання «Веселістарти». На стадіоні школи зібралися учні початкової школи. Змагалися учні  2-х та 3-х класів, які продемонстрували свою силу, спритність, винахідливість і кмітливість. Зовсім маленькі школярі спостерігали та вболівали за свої команди. Програма змагань була цікава й різноманітна: естафети на спритність, швидкість, розвиток координації рухів, уваги. А учні 8,9 та 10 класів взяли участь у  Першості школи з волейболу. Юні волейболісти неодноразово займали призові місця на турнірах і чемпіонатах  різноманітного рівня. Тому сьогодні діти з великим задоволення взяли участь у змаганнях та показали свої уміння та навички.