» » » Закриття Олімпійського тижня у школі
7-09-2018, 16:48

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Закриття Олімпійського тижня у школі

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 закінчився Олімпійський тиждень, який тривав з 3 по 8 вересня і надав змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси. Багато заходів пройшло протягом Олімпійського тижденя і завершився загальношкільною лінійкою, на  якій були присутні наші гості – відомі спортсмени нашого міста: Тартаковський Леонід Сергійович - перший в історії Херсонської області майстер спорту з волейболу, член збірної команди України; Завгородній Петро Іванович –старший тренер збірної команди чемпіонів України з волейболу м. Херсона; Васіна Ірина Валентинівна - майстер спорту України , член національної збірної зі спортивного орієнтування , тренер. Також ми привітали наших вчителів фізичної культури Резнікову Емму Василівну, Шапіро Юрія Івановича, Котелевича Ігоря Олександровича, Давидова Ганна Сергіївна олімпійців школи з різних видів спорту: Чемпіона України з пляжного волейболу, кандидата у майстра спорту Крамаренка Даніїла; Чемпіонку України зі спортивного орієнтування, члена юніорської та юнацької збірних України, яка представляла нашу країну на Чемпіонаті Європи у Болгарії, виступала за збірну України на Чемпіонаті світу серед юніорів, що проходив в Угорщині Цивільську Фею; Чемпіона України з тайського боксу Голубєва Богдана, Чемпіонку України з гімнастики Кіслову Каріну та багато юних спортсменів нашої школи. Спорт робить людей щасливими. Тож, вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм олімпійського успіху, займатися улюбленим видом спорту, вести здоровий спосіб життя, нових перемог!