» » » Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!
  • Дата: 28-09-2018, 21:17
28-09-2018, 21:17

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців змагань

з волейболу пляжного!

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!

28 вересня на волейбольному корті «Гідропарку» відбулися міські  змагання з волейболу пляжного за програмою міської Спартакіади, у яких взяли участь учні  9-А класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Крамаренко Даниїл та Слободянюк Олександр, які посіли І місце, отримавши медалі та Диплом переможців та вийшли на обласний рівень.. Вітаємо  нашу команду хлопців та їх тренера Завгороднього П.І. іРезнікову Е.В. з перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах волейболу!

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!

Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!Вітаємо переможців змагань з волейболу пляжного!скачать dle 10.1русский торрент трекер