• Дата: 27-09-2018, 21:23

Школа зустрічає гостей!

Категорiя: Шкільна бібліотека, Зустрічі

Школа зустрічає гостей!

26 вересня  до Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради завітали українські дитячі письменники – львівська письменниця , авторка багатьох дитячих творів та Букваря для малечі Любов Відута та автор багатьох « морських» пригод для дітей Антон Санченко. Ці письменники вже давно завоювали серця маленьких читачів своїми книгами, адже діти нашої школи читають книги ціх письменників. Діти з великим задоволенням слухали розповіді письменників, задавали питання ,вчилися складати вірші та запам’ятовувати їх,купували авторські книги ,брали автографи та робили світлини. Незабутня зустріч з сучасними українськими письменниками залишиться на довго у серцях дітей.