• Дата: 2-10-2018, 21:24
2-10-2018, 21:24

День музики

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

2 жовтня 2018 року у Херсонській спеціалізованій школі № 27   відбулося яскраве свято - «Всесвітній День музики».

На свято учні прикрасили хол  різнокольоровими кульками, нотками, музичними інструментами.

Учні третіх  класів під керівництвом Глущенко Н.Б., як справжні артисти, провели святкову лінійку, на якій розказали цілу історію виникнення музики; змагалися: «Хто вгадає мелодію!»; танцювали вальс та сучасний танок; співали українські пісні; грали в народні музичні ігри; відгадували загадки про музичні інструменти.

Під час перерв пройшли:  вікторина: «Що ти знаєш про музику?» , квест «Відшукай нотку», , флешмоб «Потанцюй з нами», фото напам’ять: «Селфі з нотками».  Свої двері відкрила «Музична скарбничка», в якій пропонували розгадати музичні ребуси, відгадати за мелодією казкових героїв, розфарбувати веселий нотний стан. Конкурс талановитих – «Х-фактор» розкрив нові імена зірок початкової школи.

Завершився День музики танцювальним марафоном  на ганку школи «Танцюй, як ми - це весело!

День музики